مکمل ها

قطره آهن کودکان بدون سیاه شدن دندان

قطره آهن کودکان

قطره آهن کوکدکان بدون سیاه شدن دندان

یکی از دغدغه های همیشگی والدین سیاه شدن دندان نوزاد به وسیله قطره آهن است.

بعد از پایان شش ماهگی نوزاد باید هر روز قطره آهن را بخورد تا از بروز کم‌خونی و فقر آهن در بدن را جلوگیری شود اما متاسفانه سیاه شدن دندان به وسیله قطره آهن یکی از معایب این محصول است که والدین را برای استفاده از این محصول دچار شک می کند اما باید به این نکته توجه داشت که هیچ دلیلی وجود ندارد که بتواند استفاده از قطره آهن را متوقف کند زیرا باعث بروز کم خونی در بین کودکان میشود.

درین مقاله قصد داریم تا قطره های آهن با فرمولاسیون متفاوتی را به شما معرفی کنیم که هیچ گونه سیاهی و لکه را بر روی دندان کودک به جای نمی گذارد.

معرفی قطره های آهن بدون سیاه شدن دندان

امروزه فرمولاسیون های مختلفی در تولید قطره‌ آهن به کار گرفته می شود که عوارض آن را بسیار کمتر می کند و سیاهی دندان را کاهش می دهند مانند:

قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما:

در پایان شش ماهگی برای تامین آهن مورد نیاز بدن کودکان می‌توان از این قطره استفاده کرد که به دلیل داشتن طعم کاراملی در بین کودکان بسیار محبوبیت دارد.

این محصول دارای یک بطری ۳۰ میلی لیتری و یک شاسه حدود دو گرمی است که قبل از مصرف باید با یکدیگر ترکیب شوند.

این محصول دارای ترکیباتی است که باعث می شود تا جذب آهن بعد از سریعتر افزایش پیدا کند و فرمولاسیون آن از سیاه شدن دندان جلوگیری میکند.

برای استفاده می توانید این محصول را به طور مستقیم در دهان کودک چکانده یا آن را در نصف لیوان آب مخلوط کنید.

قطره خوراکی آهن لیپوزوفر بی اس کی:

این محصول با داشتن فرمولاسیون ویژه از سیاه شدن دندان جلوگیری می کند و هیچ گونه عوارض گوارشی را از خود به جای نمی گذارد و به همین دلیل می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین قطره های آهن دانست.

به دلیل فرمولاسیون ویژه عوارضی که سایر قطره های آهن از خود به جای می‌گذارند را ندارد و طعم بدی در دهان ایجاد نمی کند و مهم ترین ویژگی آن سیاه نشدن دندان است.

قطره آهن کپتوسیدر:

اگر شما به دنبال یک قطره آهن خارجی برای کودکان خود هستید بهترین گزینه قطره آهن کپتوسیدر است، محصول در کشور ایتالیا تولید می‌شود و یکی از بزرگترین مزایای آن نداشتن عوارض گوارشی و سیاه نشدن دندان است.

همچنین این محصول فاقد گلوتن است و در ساختار لیپوزومی فرمول شده ۱۰ باعث افزایش جذب بالا و سریع میشود.

اگر کودک شما با استفاده از مکمل های آهن دچار مشکلات گوارشی می شوند، بهترین گزینه استفاده از این محصول است.

قطره آهن فروزومال سیمرغ داروی عطار:

این محصول تولید داخلی کشور است و یکی از قطره های آهن بدون سیاهی دندان است که دارای کیفیت و طعم مطلوبی برای کودکان است همچنین به دلیل فرمولاسیون ویژه خود پس از تماس با مخاط دستگاه گوارش عوارض گوارشی را از خود به جای نمی گذارد.

در بین افرادی که مشکلات گوارشی مانند سلیاک دارند یا بیماری التهاب روده را دارند می تواند بدون نگرانی این محصول را استفاده کنند.

قطره آیروفیکس دایونیکس فارما:

این قطره جزو آن دسته از محصولاتی است که مانع سیاه شدن دندان ها می شود و هیچ گونه عوارض گوارشی را از خود به جای نمی گذارد همچنین در ترکیبات این محصول از آهن میکرو کپسول شده استفاده می شود که از بروز طعم نامطلوب فلز جلوگیری می کند.

به دلیل استفاده نکردن از الکل، گلوتن و رنگ مصنوعی در ترکیبات این محصول برای نوزادان و کودکان گزینه بسیار مناسبی است.

خرید آنلاین و تلفنی و ارسال سریع از داروخانه شفا چطوراست؟

شما میتوانید هم بصورت آنلاین و هم بصورت تلفنی ثبت سفارش کنید. در صورت نیاز برای آموزش سفارش آنلاین در سایت به بالای صفحه قسمت آموزش خرید از سایت مراجعه کنید. کلیه سفارش ها حداکثر قبل از ظهر فردا به دست شما خواهد رسید و برای شهرستان ها بر اساس زمانبندی پست و 48 ساعته می باشد.

در پایان شش ماهگی برای تامین آهن مورد نیاز بدن کودکان می‌توان از قطره آهن استفاده کرد؟

قطره آهن سیدرال گوچه جونیا فارما:

در پایان شش ماهگی برای تامین آهن مورد نیاز بدن کودکان می‌توان از این قطره استفاده کرد که به دلیل داشتن طعم کاراملی در بین کودکان بسیار محبوبیت دارد.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *